Leczymy z Misją

Dołącz do nas!

Szukamy ludzi #zmisją

Jesteśmy grupą medyków pełnych pasji, zaangażowania i chęci niesienia pomocy tam, gdzie dostęp do niej jest ograniczony. Chcesz przekazać swoją wiedzę dalej, podzielić się doświadczeniem z innymi? Mieć realny, namacalny wpływ na polepszenie warunków ochrony zdrowia? Chciałbyś zaangażować się w pracę stowarzyszenia?

Szukamy właśnie Ciebie!

Na czwarty kwartał 2023 roku zaplanowaliśmy realizację nowego projektu w Kenii. Realizowane działania opierać będą się na promocji profilaktyki nowotworów sutka i szyjki macicy, ich wczesnemu wykrywaniu oraz leczeniu.

W trakcie projektu nasi wolontariusze będą odpowiedzialni za szkolenie personelu medycznego w zakresie postępowania w powyższych chorobach.

Kogo poszukujemy:
  • specjalistów ginekologii i położnictwa oraz lekarzy w trakcie specjalizacji w tej dziedzinie
  • chirurgów ogólnych, chirurgów onkologicznych specjalizujących się w diagnostyce ultrasonograficznej i leczeniu raka sutka

Jeżeli spełniasz któreś z powyższych kryteriów, serdecznie zapraszamy do przesłania swojego zgłoszenia.

Wypełnienie poniższego formularza stanowi pierwszy z dwóch etapów rekrutacji do naszego projektu. Do kolejnego etapu zaprosimy wybrane osoby, z którymi skontaktujemy się telefonicznie. Szacujemy, że wypełnienie formularza zajmie około pół godziny.

Część ginekologiczna tegorocznego projektu związana będzie bezpośrednio z opieką okołoporodową. Zadaniem lekarza będzie prowadzenie szkoleń teoretyczno-praktycznych oraz praca w oddziale porodowym.

Obowiązkami specjalisty będzie m.in. prowadzenie szkoleń z zakresu udrażniania dróg oddechowych i tlenoterapii we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Obowiązkami lekarza będzie m.in. nadzorowanie organizacyjnych i merytorycznych aspektów uruchomienia oddziału ratunkowego, a także prowadzenie szkoleń w zakresie internistycznych stanów nagłych we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Obowiązkami lekarza będzie m.in. nadzorowanie organizacyjnych i merytorycznych aspektów uruchomienia oddziału ratunkowego, a także prowadzenie szkoleń w zakresie internistycznych stanów nagłych we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Część ginekologiczna tegorocznego projektu związana będzie bezpośrednio z opieką okołoporodową. Zadaniem lekarza będzie prowadzenie szkoleń teoretyczno-praktycznych oraz praca w oddziale opieki noworodkowej.

Obowiązkami lekarza będzie m.in. prowadzenie szkoleń z zakresu udrażniania dróg oddechowych i tlenoterapii we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Część ginekologiczna tegorocznego projektu związana będzie bezpośrednio z opieką okołoporodową, dlatego poszukujemy położnych, którzy poprowadzą szkolenia teoretyczno-praktyczne oraz będą pracować w oddziałach porodowych.

Poszukujemy młodych medyków zarówno do części ginekologicznej, jak i internistyczno-anestezjologicznej. Jeśli jesteś zainteresowany/a taką tematyką, zapraszamy do zgłoszeń!

Zgłoś się do nas!

Poniższy przycisk odniesie Ciebie do formularza google, w którym prosimy Ciebie o konkretne, szczere odpowiedzi na nasze pytania. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich. Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować korzystając z danych kontaktowych które podasz w formularzu. Masz jakieś wątpliwości? Napisz do nas na messegerze na FB!

Po pomyślnym zakończeniu działań prowadzonych w 2023 roku z niecierpliwością patrzymy w kierunku dopiero co rozpoczętego 2024 roku i wyzwań nadchodzących razem z nim. Abyśmy mogli zaplanować i realizować kolejne projekty, potrzebujemy pełnego pasji i zaangażowania zespołu. 

Kogo poszukujemy?

  • Osób zainteresowanych tworzeniem treści cyfrowych, w tym materiałów publikowanych w social mediach.

  • Osób, które chcą być bezpośrednio zaangażowane w przygotowywanie planów projektów i trzymanie pieczy nad ich realizacją.

  • Osób zainteresowanych ultrasonografią do współprowadzenia Studenckiego Ośrodka Nauki Obrazowania (SONO). Z uwagi na konieczność bycia “na miejscu” do tej funkcji poszukujemy chętnych z Poznania i Krakowa.

dołącz do nas