Leczymy z Misją

Dołącz do nas!

Szukamy ludzi #zmisją

Jesteśmy grupą medyków pełnych pasji, zaangażowania i chęci niesienia pomocy tam, gdzie dostęp do niej jest ograniczony. Chcesz przekazać swoją wiedzę dalej, podzielić się doświadczeniem z innymi? Mieć realny, namacalny wpływ na polepszenie warunków ochrony zdrowia? Szukamy właśnie Ciebie!

Głównym założeniem projektu Disease Prevention jest poprawa jakości oferowanych świadczeń oraz zmniejszenie śmiertelności wśród osób, które zgłaszają się do kenijskich szpitali w stanach zagrożenia życia i zdrowia.
Pragniemy osiągnąć te założenia poprzez przeprowadzenie szkoleń z zakresu tlenoterapii i wentylacji dróg oddechowych, zrealizowanie praktycznych kursów postępowania w stanach nagłych oraz utworzenie w wybranym szpitalu Oddziału Ratunkowego, wraz z wyposażeniem go w narzędzia umożliwiające kompleksową diagnostykę, leczenie i opiekę w stanach zagrożenia życia, włączając w to zakażenie SARS-CoV-2.
Pragniemy poszerzać kompetencje personelu medycznego z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, monitorowania stanu pacjenta, szybkiego podejmowania decyzji diagnostycznych i leczniczych. Utworzone Centrum otrzyma również sprzęt medyczny potrzebny do udzielania profesjonalnych świadczeń medycznych.
Przeprowadzimy szkolenia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne w zakresie postępowania w stanach nagłych (uwzględniając również stany nagłe w położnictwie), prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej, ze szczególnym uwzględnieniem postępowania w COVID-19. Ponadto wolontariusze będą brali czynny udział w tworzeniu oraz wyposażeniu Oddziału Ratunkowego. Uczestnicy będą mieli również okazję pracować w ramach odpowiedników swoich oddziałów, wprowadzając w życie wiedzę przekazywaną podczas szkoleń teoretycznych i praktycznych.

Część ginekologiczna tegorocznego projektu związana będzie bezpośrednio z opieką okołoporodową. Zadaniem lekarza będzie prowadzenie szkoleń teoretyczno-praktycznych oraz praca w oddziale porodowym.

Obowiązkami specjalisty będzie m.in. prowadzenie szkoleń z zakresu udrażniania dróg oddechowych i tlenoterapii we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Obowiązkami lekarza będzie m.in. nadzorowanie organizacyjnych i merytorycznych aspektów uruchomienia oddziału ratunkowego, a także prowadzenie szkoleń w zakresie internistycznych stanów nagłych we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Obowiązkami lekarza będzie m.in. nadzorowanie organizacyjnych i merytorycznych aspektów uruchomienia oddziału ratunkowego, a także prowadzenie szkoleń w zakresie internistycznych stanów nagłych we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Część ginekologiczna tegorocznego projektu związana będzie bezpośrednio z opieką okołoporodową. Zadaniem lekarza będzie prowadzenie szkoleń teoretyczno-praktycznych oraz praca w oddziale opieki noworodkowej.

Obowiązkami lekarza będzie m.in. prowadzenie szkoleń z zakresu udrażniania dróg oddechowych i tlenoterapii we współpracy z kenijskimi specjalistami.

Część ginekologiczna tegorocznego projektu związana będzie bezpośrednio z opieką okołoporodową, dlatego poszukujemy położnych, którzy poprowadzą szkolenia teoretyczno-praktyczne oraz będą pracować w oddziałach porodowych.

Poszukujemy młodych medyków zarówno do części ginekologicznej, jak i internistyczno-anestezjologicznej. Jeśli jesteś zainteresowany/a taką tematyką, zapraszamy do zgłoszeń!

Zgłoś się do nas!

Poniższy przycisk odniesie Ciebie do formularza google, w którym prosimy Ciebie o konkretne, szczere odpowiedzi na nasze pytania. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich. Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować korzystając z danych kontaktowych które podasz w formularzu. Masz jakieś wątpliwości? Napisz do nas na messegerze na FB!