Reprezentacja Stowarzyszenia

Poznaj nasz zespół

Zarząd

Marcin Kiszka

Prezes zarządu

Współzałożyciel projektu w 2015 roku, wielokrotny koordynator projektów w Kenii i Ugandzie. Absolwent z
wyróżnieniem kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie lekarz w trakcie specjalizacji z Radiologii. W 2020 pełnił funkcję koordynatora ogólnopolskiej akcji wsparcia medyków w Środki Ochrony
Indywidualnej Koronazglowy.pl. Członek Prezydium Komisji Młodych Lekarzy przy
Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej

m.kiszka@leczymyzmisja.pl

Maria Buda

Wiceprezes zarządu

Studentka szóstego roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Wolontariuszka Stowarzyszenia od 2017 roku. Koordynator projektu “Girls will be girls, boys will be boys” podczas piątej edycji projektu. Członek Zarządu od 2019 roku.

m.buda@leczymyzmisja.pl

Ania Płotek

Członek zarządu

Lekarka, absolwentka UJCM, aktualnie rezydentka angiologii pracująca w Oddziale Klinicznym Angiologii SU w Krakowie i studentka Wydziału Nauk o Zdrowiu UJCM. W Leczymy z Misją prowadziła projekty internistyczne. Członkini Zarządu od 2020 roku. Interesuje się poprawą jakości świadczeń medycznych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W wolnych chwilach próbuje opanować język włoski.

a.plotek@leczymyzmisja.pl

Dominik Halkowicz

Członek zarządu

Absolwent optometrii, wolontariusz Leczymy z Misją od 2018 roku, wieloletni  czlonek projektu skriningu optometrystycznego RefrACTION. Prywatnie amator boulderingu.

d.halkowicz@leczymyzmisja.pl

Komisja Rewizyjna

Olga Połukord
Przewodnicząca Komisji Rewizijnej
Anna Michałkiewicz
Członkini Komisji Rewizyjnej
Monika Ciekalska
Członkini Komisji Rewizyjnej