Reprezentacja Stowarzyszenia

Poznaj nasz zespół

Zarząd

Marcin Kiszka

Prezes zarządu

Współzałożyciel projektu w 2015 roku, wielokrotny koordynator projektów w Kenii i Ugandzie. 

Absolwent z wyróżnieniem kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie lekarz w trakcie specjalizacji z Radiologii. W 2020 pełnił funkcję koordynatora ogólnopolskiej akcji wsparcia medyków w Środki Ochrony Indywidualnej Koronazglowy.pl. 

Członek Okręgowej Rady Lekarskiej przy
Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej.

Maria Buda

Wiceprezes zarządu

Członek zarządu Leczymy z Misją w latach 2019-2021, a od 2021 Wiceprezes.

W 2019 r. – koordynator projektu Girls will be Girls, Boys will be Boys, podczas którego prowadzone były szkolenia z zakresu fizjologii i anatomii kobiecej, a także higieny menstruacyjnej i zdrowia reprodukcyjnego w slumsach w Nairobi i Mombasie.

W 2020 r. – koordynator lokalny projektu „Korona z głowy”, zajmującego się zbiórką i dystrybucją środków ochrony indywidualnej w czasie pandemii COVID-19.

Lekarka w trakcie stażu podyplomowego pracująca w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wyróżniona medalem Rektora za osiągnięcia w nauce i pracy społecznej. Wykładowca w Katedrze i Zakładzie Fizjologii UMP. 

W latach 2022-2023 realizuje projekt ACUTE: Zdobywanie kompetencji wykorzystywanych w leczeniu stanów nagłych finansowanym w ramach Polskiej Pomocy Rozwojowej.

Ania Płotek

Członek zarządu

Lekarka, absolwentka UJCM, aktualnie rezydentka angiologii pracująca w Oddziale Klinicznym Angiologii SU w Krakowie i studentka Wydziału Nauk o Zdrowiu UJCM. W Leczymy z Misją prowadziła projekty internistyczne. Członkini Zarządu od 2020 roku. Interesuje się poprawą jakości świadczeń medycznych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W wolnych chwilach próbuje opanować język włoski.

Dominik Halkowicz

Członek zarządu

Absolwent optometrii, wolontariusz Leczymy z Misją od 2018 roku, wieloletni  czlonek projektu skriningu optometrystycznego RefrACTION. Prywatnie amator boulderingu.

Komisja Rewizyjna

Olga Połukord
Przewodnicząca Komisji Rewizijnej
Anna Michałkiewicz
Członkini Komisji Rewizyjnej
Monika Ciekalska
Członkini Komisji Rewizyjnej